Wibroizolacja budynków

Izolacja drgań w obszarach zagrożonych pożarem - Sylomer FR

Producent: Getzner

Sylomer FR

Na całym świecie rosną wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej materiałów. Zarówno w branży budowlanej, jak też w budowie pojazdów szynowych, statków i maszyn, zastosowane materiały podlegają szeregowi norm i przepisów w zakresie pożądanego zachowania pod wpływem ognia. Zwłaszcza w obszarach obarczonych ryzykiem pożaru, rodziny produktów Sylomer® Fire-retardant oraz Sylomer® Marine zapewniają ochronę przed niepożądanymi drganiami i wstrząsami.

W odpowiedzi na wymagania rynku, powstał szeroki asortyment materiałów powstrzymujących pożar dla różnych dziedzin zastosowania. Zarówno rodziny produktów Sylomer® Fire-retardant, jak i Sylomer® Marine mają udokumentowane działanie powstrzymujące pożar. Nie wpływa to przy tym negatywnie na znakomite właściwości izolacyjne materiałów.

Uwaga! Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów. Braki i błędy w opisach nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.
Zamów teraz
© Wibroizolacja Spółka z o.o.
produkcja: InfraNet