Wibroizolacja maszyn i urządzeń

Wibroizolatory dwustronnego działania typu DZE - instrukcja montażu

Producent: Getzner Spring Solutions

<< wróć do opisu

Instrukcja montażu wibroizolatorów typu DZE
1. Stosownie do rozmieszczenia otworów w podstawie maszyny, trasować na podłożu położenie otworów w podstawach wibroizolatorów, 2. . Mocować wibroizolatory do podłoża (np. przy użyciu kotew), 3. Ustawić maszynę na wibroizolatorach, zwracając uwagę aby osie otworów w podstawie maszyny pokrywały się z osiami wibroizolatorów, 4. Przy użyciu śrub połączyć podstawę z wibroizolatorami, stosując podkładki sprężyste zabezpieczające przed odkręcaniem się śrub.

1. Stosownie do rozmieszczenia otworów w podstawie maszyny, trasować na podłożu położenie otworów w podstawach wibroizolatorów,
2. . Mocować wibroizolatory do podłoża (np. przy użyciu kotew),
3. Ustawić maszynę na wibroizolatorach, zwracając uwagę aby osie otworów w podstawie maszyny pokrywały się z osiami wibroizolatorów,
4. Przy użyciu śrub połączyć podstawę z wibroizolatorami, stosując podkładki sprężyste zabezpieczające przed odkręcaniem się śrub.

Uwaga! Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów. Braki i błędy w opisach nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.

Menu produktów

© Wibroizolacja Spółka z o.o.
produkcja: InfraNet