Szukaj

Szukaj

Sylomer SB10 izolacja schodów i podestów Getzner

Izolacja schodów i podestów – Sylomer SB10

Producent: Getzner

Wysokiej jakości tworzywo techniczne, pozwalające projektantom na bezproblemowe, elastyczne izolowanie dzwięków uderzeniowych w biegach schodowych i podestach, niezależnie od ich konstrukcji.

Pliki do pobrania

Sylomer®

SB10 - karta katalogowa

Izolacja może być wykonana w postaci pasów lub pojedynczych punktów. Objętość wymaganą do odkształcania materiał udostępnia „sam w sobie”. W związku z tym izolacja Sylomer® zachowuje nieograniczoną skuteczność, nawet w przypadku stosowania w całkowicie wypełnionej przestrzeni.

Podkładki izolacyjne umieszcza się w górnej i dolnej części oparcia biegu schodów. Zazwyczaj stosowane są podkładki izolacyjne Sylomer® w formie pasów o grubości 12 mm, wbudowywane na całej szerokości biegu schodów. Podwyższone wymagania określone w załączniku 2 normy DIN 4109 przy standardowych warunkach zabudowy są spełniane już przy grubości warstwy łożyskowania wynoszącej 12 mm. 

 

Uwaga! Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów. Braki i błędy w opisach nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z handlowcem.